Lassa hakkında detaylı bilgi


Lassa lastiklerini ara


Lassa Lastikleri

 

Türkiye'nin köklü ve lider lastik markası Lassa'nın temelleri 1974 yılında atılmıştır. Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan Lassa, 1978 yılında üretime başladıktan tam on yıl sonra, Japon devi Bridgestone Corporation’la ortaklık kurarak Brisa adını almıştır. Lassa lastikleri, bugün Türkiye’nin en büyük lastik üreticisi olan Brisa’nın araştırma geliştirme çalışmalarıyla ve kullanılan en son teknolojiyle üretilmektedir.

Lastik sektöründe her gün daha da büyüyen Lassa, Türkiye yollarındaki uzmanlığı ve deneyimi ile ürettiği ürünlerini Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya satıyor, ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. 350.000 m2 lik dünyanın en büyük lastik fabrikalarından biri olan Brisa’da üretilen Lassa, 50’den fazla ülkede, yüzlerce satış noktasında tüketicilerini Lassa lastiklerinin kalitesiyle buluşturuyor.

Lassa, yerel ve uluslararası pazarların ihtiyaçları doğrultusunda, bağımsız test kuruluşları tarafından onaylanmış, ürünler sunuyor. Ulusal Kalite Ödülü (1993) ve Avrupa Kalite Büyük Ödülü (1996) sahibi Lassa’nın lastikleri Türkiye’nin yol şartlarına en uygun kalite ve dayanıklılık iddiasıyla üretiliyor, Alman tescil kurumu TÜV SÜD tarafından da onaylanıyor. Tüketicilerin güvenle kullanabileceği Lassa lastikleri detaylı güvenlik testlerinden geçtikten sonra satışa sunuluyor.

Lassa satış ve satış sonrasında yaygın servisleriyle, 7 gün 24 saat müşterilerinin yanında olan Lassa Yol Yardımı ile, bugün olduğu gibi her zaman en hızlı, en güvenilir marka olma iddiasını koruyor.

Lassa üstün lastik teknolojisini sadece yollarda değil, yarış parkurlarında da sergiliyor. Lassa Yarış Lastikleri, Türk mühendislerinin çalışmaları sonucunda İzmit'te özel olarak üretiliyor, 2005'den beri Türkiye'nin tüm parkurlarındaki yarışlarda kullanılıyor. Türkiye'deki yarışlarda elde ettiği şampiyonluklarla başarıdan başarıya koşan Lassa Rally Team, 2009 yılından beri ülkemizi Avrupa parkurlarında da temsil ediyor. Lassa Yarış Lastikleri Geliştirme Projesi'nden elde edilen bilgi birikimi, binek lastiklerin geliştirilmesine de yardımcı oluyor. Zorlu yarış parkurlarında edinilen bilgiler, binek lastiklerin daha dayanıklı ve daha yüksek performanslı olarak geliştirilmesinde kullanılıyor.

 

Lassa İletişim

Adres : Konaklar Mh. Büyükdere Cd. Çınar Sk. No:1 Sabancı Center Kule 2 K:3, 4. Levent, Beşiktaş, İstanbul

Tel   : 90 (212) 385-84-50

Fax   : 90 (212) 385-84-55

Müşteri Hizmetleri : 444-57-00

 

Sunulan içerik sınırlıdır ve sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir bağlayıcılığı yoktur.

Lassa Hakkında Yapılan Yorumlar

Kerem Öztekin 4 yıl önce
Lassa Türk Sermayesi Ile Üretilen Bir Lastik. Bizim Insanımızın Emeği Ile Üretildiği Için Satın Aldım. Fiyatına Göre De Iyi Bir Lastik. Tavsiye Ediyorum. Yerli Mali Kullanmanın Da Önemli Olduğunu Düşünüyorum.
Yorum Yap
Puanla
  • (0)