mpo nagaslot777 slot pulsa deposit pulsa deposit via pulsa deposit pulsa tekomsel slot thailand mega389 jpslot88 mpo slot mpo slot mpo rajapoker99

Lastikkent

Lastikkent’e Hoş Geldiniz

Yardım
Yardım mı gerekli ?
Müşteri temsilcimizi arayın
0 (541) 377 26 96

Sorunlarınız mı var ?

Satış öncesi ve sonrası sorularınız’a buradan gözatabilirsiniz.
Kargo

Sistemimizde ücretsiz kargo hizmeti kapsamında gönderim yapılmaktadır. 

 

1) Depomuzdan Sevkiyat: Anlaşmalı sevkiyat firmaları olan “Sürat Kargo ve MNG kargo” aracılığı ile ürünler “teslimat adresi” olarak belirlediğiniz adrese ücretsiz olarak sevk edilmektedir. Ürünler sevkiyat firmasına en geç 2 iş günü içerisinde teslim edilmekte ve yola çıkmaktadır. 

2) Farklı İllerimizden Sevkiyat: Türkiye’nin farklı illerinde bulunan depolarımızdan satın almış olduğunuz ürünün stok durumuna bağlı olarak sevkiyatı sağlanmaktadır. Sipariş onayınızın ardından uygun noktada bulunan depomuzdan ürünlerin kargo firmasına teslimatı sağlanarak en geç 2 iş günü içerisinde yola çıkarılmaktadır. 

Siparişinizin kargoya teslim süresi 3 iş günüdür. Siparişiniz kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını SMS ve E-mail ile size gönderilen link üzerinden takip edebilirsiniz.

Ne yazık ki yurt dışına kargo gönderimi yapılamamaktadır.

SÜRAT KARGO ve MNG KARGO ile gönderim yapılmaktadır. Ancak ürün bazında farklı tedarikçilerimizden UPS – YURTİÇİ KARGO – ARAS KARGO gibi alternatif firmalarla da ürün gönderimi sağlanabilmektedir.

Sipariş ettiğiniz ürünler 3 iş günü içerisinde sevkiyat firmalarına teslim edilmektedir. Firmaların standart dağıtım süreçleri içerisinde ürünler adresinize teslim edilmektedir.

Anlaşmalı lojistik firmaları, Sürat Kargo ve MNG Kargo tarafından, standart teslimat prosedürleri doğrultusunda teslimatlar adresinize yapılmaktadır. Ancak lojistik firmalarının belirli bölgelerde geçerli olan özel uygulamalarında, bazı teslimatlar en yakın şubeden yapılabilmektedir. (Bazı köy ve mezralarda, sevkiyat haftada 1 kez yapılabilmekte yahut merkeze çok uzak lokasyonlarda sevkiyat firmaları ürünleri en yakın dağıtım noktasına bırakabilmektedir.)

Kargonuz lojistik firmasına teslim edildikten ve firma ürününüzün taşıma sürecini başlattıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargo takip numaranız SMS ve e-posta olarak size ulaştırılmaktadır.

Zaman zaman kargo firmalarında karışıklık olabilmekte ve siparişiniz farklı müşteri bilgileri ile girilebilmektedir. Bu gibi durumları fark ettiğinizde [email protected] ‘ye mail atarak ya da canlı destek hattımız 0850 800 0000 numarasını arayarak destek alabilir, gerekli düzeltmeyi sağlayabilirsiniz.

Ödeme
Garanti
İade

Aradığınızı Bulamadınız mı?

Gösterilecek alanları seçin. Diğerleri gizlenecek. Sırayı yeniden düzenlemek için sürükleyip bırakın.
 • Resim
 • Stok Kodu
 • Değerlendirme
 • Fiyat
 • Stoklamak
 • Kullanılabilirlik
 • Sepete ekle
 • Tanım
 • İçerik
 • Ağırlık
 • Boyutlar
 • Ek Bilgiler
Karşılaştırma çubuğunu gizlemek için dışarıyı tıklayın
Karşılaştırmak
Alışveriş Sepeti kapat
mpo nagaslot777 slot pulsa deposit pulsa deposit via pulsa deposit pulsa tekomsel slot thailand mega389 jpslot88 mpo slot mpo slot mpo rajapoker99